Tasarım hizmetleri

Tasarım, günümüzün en önemli faktörlerinden biridir. Müşterilerinize ister ürün, ister hizmet verin. Tasarımınız yeterince iyi değilse müşterilerinizi etkilemek hiç kolay olmayacaktır.
Gelin birlikte ürününüzün veya hizmetinizin hakkını birlikte verelim.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketinizin, Takımınızın veya Ekibinizin profilinin ilk önizlemesi, işine verdiği önemi gösteren en önemli unsur Kurumsal Kimlik Tasarımıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı; Logo, Kartvizit, Antetli Kağıtlar, Zarflar, Dosyalar, Muhasebe dökümanları, E-posta tasarımı, Araç tasarımları, Bina cephesi giydirme, Dergi, gibi tanıtım materyalleri tasarımlarını kapsamaktadır.

Katalog Tasarımı

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sergileyebilmek, hedef kitlenizi ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgilendirmek için kullanabileceğiniz en etkili yolarından biride hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz Kataloglardır.

Katalog tasarımı hizmetimiz; Basılı katalog tasarımı ve Dijital Katalog tasarımı olmak üzere iki farklı hizmet olarak vermekteyiz.

Özel Tasarımlar

Aklınızdaki tasarımı bize anlatın ve ihtiyacınız olan tasarımı birlikte ortaya çıkartalım.

Şirketinizin süreçlerini otomatikleştirebilecek ve maliyetleri eniyileştirirken bilgi akışını hızlandıracak bir bilgi sistemine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin ve sizin için en iyi çözümü bulun.

Bize ulaşın