Web çözümleri

Vuvcu Teknoloji, yenilikçi fikirlerin dijital ortamla buluştuğu yerdir. Müşterilerimize danışmanlık yapıyor ve fikirlerini birlikte gelişiyoruz. İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş, görsel olarak heyecan verici ve çalışan çözümler sunmak istiyoruz.

Platformlar

Deneyimli ekibimiz fikirlerinizi geliştirmede ve analiz etmede iyi bir ortaktır. Fikirlerin işleyen bir işe dönüşmesine sürekli olarak yardımcı olmuştur - tecrübemiz, başlangıç aşamasında olası sorunları öngörmemize ve sorunlara çözüm önerilmemize yardımcı olmaktadır. Yıllar geçtikçe, çok farklı alanlarda portallar oluşturduk ancak her yeni projeye temiz bir sayfa gibi yaklaşıyoruz, çünkü her iş benzersizdir ve çözümler bu nedenle benzersiz olmalıdır.

E-ticaret

Bir e-ticaret sistemine sahip olmak artık öne çıkmak için yeterli değildir aynı zamanda kullanım kolaylığı açısından müşteri beklentilerini karşılamalıdır. Müşterilerinizde güven duygusu sağlamak ve satış yapabilmek için güvenli ve hızlı bir e-ticaret sistemi gereklidir. İşlevselliği açısından özel çözümler gerektiren, satılan ürünlere ve iş mantığına göre yapılandırılmış e-ticaret sistemleri kurma yeteneğine sahibiz.

Ekibimizin uzmanlığı, farklı müşteri rolleri, müşteriye özel fiyatlandırma ve faturalandırma seçenekleri gibi işin özelliklerini de dikkate alan sistemler oluşturmamızı sağlar. Çok fazla fırsat var ve şu ana kadar çözülmemiş bir sorunla karşılaşmadık.

Web siteleri

Hizmetlerimiz aynı zamanda kişisel açı ve detaylara dikkat ile karakterize edilen daha talepkar müşteriler için web sitelerinin geliştirilmesini de içeriyor. Web sitelerimiz, rekabetiniz arasında firmanızın öne çıkmasına yardımcı olur ve tasarımcılarımızın kapsamlı planlama çalışmaları, web sitesinin kullanıcı dostu olmasını ve bilginin açık ve mantıklı bir şekilde sunulmasını sağlar. Web sitelerinin tamamı, iyi uygulamalar olarak kabul edilen standartlara göre geliştirildi ve ölçeklenebilir veya mobil cihazlar için optimize edilebilirdir.

Ayrıca OpenCart, Wordpress, Joomla gibi popüler sistemlerini kullanıyoruz, ancak web sayfaları oluşturmak için birçok başka platform da geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınızı analiz ederek size uygun içerik yönetim sistemini sunabiliriz.